Buffon slaví 43 let. S modelkou Šeredovou zažil velké utrpení

Gianluigi Buffon s rodinou v roce 2018. | Foto: Profimedia.cz

Nesmrtelný. Neúnavný. Italský Jarda Jágr. To je Gianluigi Buffon. Dnes slaví 43 let a fanoušci jen žasnou, že se tenhle matador stále neodklidil do důchodu. V Juventusu sice plní už jen roli dvojky, ale za to víc než spolehlivé dvojky. Jak se říká: Za úspěšným mužem musí stát skvělá žena. Tou pro Buffona byla dlouhých 12 let česká modelka Alena Šeredová.

On baví! Dominik Hašek vychytal Nagano a prodělal miliony

Hrdina z Nagana, brankářská legenda NHL, podnikatel, jehož marketingové kampaně „baví“ a možná budoucí prezident republiky. Tak rozdílné role má ...

Kynychová zatápí pod kotlem. Ze sauny rovnou do sněhu

Fotky, na kterých je pouze s ručníkem obtočeným kolem pasu, přidala na svůj Instagram v neděli večer známá cvičitelka Hanka Kynychová. Svým ...

„Doufám, že si mě Gigi brzo vezme,“ prohlásila v roce 2005 česká vicemiss. To „brzy“ ve skutečnosti trvalo šest let. Až v roce 2011 Češka konečně dotáhla Buffona k oltáři ve vyšehradské Bazilice svatého Petra a Pavla.

Před samotnou svatbou Šeredová porodila italské brankářské jedničce dva syny. V roce 2007 se narodil Louis, o dva roky později pak David Lee. Jenže manželská harmonie mezi Šeredovou a Buffonem začínala mít postupem let stále více trhlin.

V roce 2014 mistr světa poznal televizní moderátorku Ilariu D’Amico a bylo jasno. Opora Juventusu se zamilovala a vztah s Šeredovou šel tím pádem k ledu. Definitivně se rozpadnul v roce 2017, kdy se česko-italský pár rozvedl.

„Prošel jsem si nepředstavitelným utrpením,“ vzpomínal legendární gólman v rozhovoru pro Corriere Della Sera. „Teď vím, že to, co se stalo, za to stálo. V podobě Ilarie mě potkalo největší štěstí, “dodal Buffon, který s moderátorkou má dalšího synka Leopalda Mattiu.

Podobně na vratké manželství vzpomínala i česká modelka: „Po stresovém období s Gigim, kdy jsem zhubla nejvíc ve svém životě, přišlo období hojnosti. Jím vše a piv si dám, kolik chci,“ řekla pro Blesk.cz.

Krásná Šeredová po manželství s Buffonem na italské chlápky nezanevřela. Spíš naopak. Zdá se, že jejich povahu prostě miluje. Dohromady se dala s budoucím dědicem automobilky Fiat Alessandrem Nassim, se kterým má ani ne roční dceru.

Italský Superman, jak se Buffonovi přezdívá, s fotbalem začínal v Parmě, odkud v roce 2001 přešel do Juventusu Turín. V něm zůstal i přes temné období klubu, když Juventus po korupčním skandálu sestoupil v roce 2006 do druhé ligy. Celkově se Starou dámou získal deset titulů v nejvyšší italské lize. V roce 2018 nastupoval v dresu Paris Saint-Germain, se kterým rovněž získal ligovou trofej. Po francouzském angažmá se vrátil zpět do Turína, kde kryje záda Wojtěchu Szczesnymu.

Nerozčilte medvěda! Hráči Bostonu se chystají na zápas proti Chárovi

Bude to zvláštní setkání. Zdeno Chára se znovu setká s partou z Bostonu, které ještě nedávno dělal kapitána. Jen je tentokrát přivítá jako ...

McLoser za deset tisíc dolarů. Conor McGregor čelí posměchu

Conor McGregor je pro smích. Stačila jedna prohra v rámci turnaje UFC 257, aby se stal terčem vtipů i urážek. Jak velkou náplastí na pošramocenou ...