Celebrity makají na kondici: Mottlová jako prkno, Kynychová bez zábran v sauně

Barbora Mottlová (vlevo) a Hanka Kynychová (vpravo). | Foto: Profimedia.cz / Koláž Nastartu.cz

Ne všichni dnes vysekávají díry v ledu, noří se do ledové vody a informují o tom na sociálních sítích. Jsou mezi námi i tací, kteří stále dávají přednost tradičnímu cvičení, běhu nebo sauně. Stejně je to i mezi celebritami.  

Herečka, zpěvačka a bezpochyby také influencerka Barbora Mottlová je známá tím, že svoje fanoušky na Instagramu či Facebooku zásobuje fotografiemi a videi z nejrůznějších aktivit. Když pomineme dovolené v teplých krajích nebo placené spolupráce s nejrůznějšími kosmetickými produkty, hodně prostoru věnuje také tréninku. Ráda běhá, ať už venku, nebo na páse. V dobách necovidových nechyběla ani bikram joga nebo klasické fitko.

Nyní ale Barbora navázala na úspěšná videa s názvem Hustá výzva, ve kterých předcvičuje svým fanouškům a vyzývá je, aby se s její výzvou také popasovali a napsali, jak se jim dařilo. Aktuální video je věnováno velmi populárnímu cviku „plank“. Nebo, chcete-li to česky, „prkno“. Po vánočních svátcích ale Bára Mottlová nevydržela v této pozici vytouženou minutu.

To Hanka Kynychová je samozřejmě známou vyznavačkou zdravého životního stylu a cvičení obzvlášť. A jakkoliv je neslušné udávat u dam věk, tak v tomto případě musíme udělat výjimku. Protože fakt, že Hanka oslavila už 52. narozeniny, je vlastně poklonou. Protože postavu a fazónu by jí mohla závidět „kdejaká třicítka“.

Známá cvičitelka je vyznavačkou saunování. Na rozdíl od mnoha ostatních ale v této době plné omezení a restrikcí nemusí trpět, protože má saunu přímo u sebe doma. A s fanoušky na sociálních sítích se v pátek navečer podělila o jednu hodně odvážnou fotku, která jistě zvýšila teplotu i u mnoha mužů v jejich obýváku. Hanka se totiž za svoje vysportované tělo rozhodně nemusí stydět.

Hanka Kynychová se toho rozhodně nebojí. / Zdroj: Facebook H. Kynychové