Conor McGregor je posedlý odvetou proti Poirierovi. Dočká se v létě

Dustin Poirier (vpravo) knockautoval Conora McGregora. | Foto: Profimedia

Dostanou, co chtějí. Conor McGregor se znovu utká v oktagonu s logem UFC s Dustinem Poirierem. Už potřetí!

Pokračuje české dobývání UFC: Dvořák s Procházkou znají soupeře i termíny

Nikdy dřív nebyla česká stopa v nejprestižnější MMA organizaci světa tak výrazná. A to bez ohledu na to, zda za českou stopu v UFC považujete ...

Rugbisté Walesu a Skotska odmítli před zápasem pokleknout

Iniciativa Rugby proti rasismu dostala tvrdou ránu. Rugbisté Walesu a Skotska totiž před jejich zápasem v rámci turnaje Šesti národů odmítli ...

Z odvety se stane trilogie. Šéf organizace UFC Dana White potvrdil, že je ochotný zorganizovat třetí duel mezi Irčanem Conorem McGregorem a Američanem Dustinem Poirierem.

Oba dva ten zápas chtějí. A když tu mám dva borce, kteří touží po trilogii, zkusím udělat všechno, aby to dopadlo a oni ten zápas dostali,“ tvrdí White.

Ti dva se poprvé setkali už v roce 2014 a bylo z toho KO ve prospěch Conora McGregora. Podruhé proti sobě nastoupili letos a ti dva si role otočili, včetně toho, že si McGregor poprvé v profesionální kariéře vychutnal knockout z té odvrácené strany.

K zápasu by mohlo dojít ještě letos v létě a o náboj je postaráno. Kromě toho, že převáží misky vah na jednu stranu, Conor McGregor si nemůže dovolit selhat. Pokud znovu prohraje, nemá se podle Whitea příliš velký smysl bavit o další Conorově kariéře v rámci UFC.

Chce si napravit reputaci, dalším zápasem proti Poirierovi je úplně posedlý. O to větší zábava to bude pro všechny fanoušky MMA,“ říká Dana White.