Reakce na Messiho trest: Měl dostat distanc na 12 zápasů!

Lionel Messi se sklání nad Asierem Villalibrem. | Foto: Profimedia

Červená karta Lionela Messiho má dohru. A to pořádnou. Argentinský útočník FC Barcelona si od fotbalu odpočine přesně dva zápasy, ale podle některých reakcí na výši trestu měl od disciplinární komise dostat dvanáctizápasový distanc!

Souboj s Asierem Villaibrem v samém závěru španělského Superpoháru proti Atlétiku Bilbao vyjde Messiho poměrně lacino. A to hlavně díky tomu, že šlo o první Messiho červenou kartu po 753 zápasech, které do té doby za Barcelonu odehrál.

Messi nikam nepřestoupí, zůstává, zní z Barcelony

Symbolické odcházení? Znamená červená karta ve finále španělského Superpoháru tečku za působením Lionela Messiho v Barceloně, který má mít ...

Přestože se hned po utkání mluvilo o tom, že argentinského útočníka čeká čtyřzápasový distanc, vedení Barcelony očekávalo právě včera vynesený trest jen na dvě utkání. Deník Marca však přináší rozbor celé situace a požaduje, aby Lionel Messi zůstal bez fotbalu celých dvanáct zápasů!

Messi, měl by ses omluvit!“ zní titulek článku o Messiho trestu. „Tohle nebylo chování hodné kapitána,“ pokračuje Marca, když se zabývá Messiho reakcí na Villaibra, který mu zkřížil dráhu a Messi se po něm vztekle ohnal. Upozorňuje na úder na hlavu vedený agresivně, tomu podle deníku Marca odpovídá jedině trest na 12 zápasů.

Úder protihráče paží, a to nadměrnou silou. Šlo sice o herní situaci, ale míč byl mimo hratelnou vzdálenost,“ zapsal totiž sudí do své zprávy o utkání. A právě na tuhle zprávu se Marca odvolává.

Barcelona už předem oznámila, že se vzhledem k dosavadní Messiho bezúhonnosti odvolá proti každému trestu delšímu než na dva zápasy. Právě tolik totiž považovala za adekvátní a disciplinární komise jí dala včera za pravdu.

Nový rekord sledovanosti Premier League prohrál jen s Hrou o trůny

Jen Hra o trůny měla ve Velké Británii vyšší sledovanost. Podle televizní společnosti Sky sledovalo nedělní bezbrankovou remízu mezi Liverpoolem ...

Organické kapučíno z Dagestánu. Nurmagomedov baví na Instagramu

Čerstvá káva s čerstvým mlékem. Neporažený šampion UFC Khabib Nurmagomedov baví na Instagramu, když svým fanouškům předvedl v přímém přenosu, jak ...