Drsná kráska soupeřku totálně rozhodila ještě před zápasem

Page VanZant při MMA utkání v roce 2015. | Foto: Profimedia.cz

Bývalá zápasnice MMA Paige VanZant má dnes před sebou premiéru v boxu bez rukavic. Šestadvacetiletá Američanka se upsala organizaci Bare Knuckle Fighting Championship a v prvním zápase změří síly s Britain Hart. Tu pořádně rozhodila už během čtvrtečního vážení.  

Takzvaný staredown po oficiální kontrole váhy obou dívek se včera téměř zvrhnul v bitku. Stalo se tak poté, co Hart přiblížila svoji tvář až příliš natěsno k tváři Paige VanZant. Ta neváhala, chytila soupeřku pod krkem a odstrčila ji. A pak už se jen postavila a s rukama za zády se lehce usmívala. Zjevně totiž dosáhla přesně toho, co potřebovala.

Kynychová zatápí pod kotlem. Ze sauny rovnou do sněhu

Fotky, na kterých je pouze s ručníkem obtočeným kolem pasu, přidala na svůj Instagram v neděli večer známá cvičitelka Hanka Kynychová. Svým ...

Britain Hart se naprosto přestala ovládat a snažila se k VanZant dostat, aby jí útok vrátila. Tomu ale zabránili organizátoři. Hart byla jako smyslů zbavená, nejradši by si to s Paige rozdala přímo na podiu. Pokud s tímto nastavením půjde i do dnešního zápasu, nemuselo by to pro ni dopadnout vůbec dobře.

Paige VanZant se rozhodla pro změnu v loňském roce, kdy skončila v prestižní organizaci UFC a nastoupila cestu do ještě drsnějšího světa boxu bez rukavic. Její bilance z profesionálního MMA byla 8-5, tedy nic úplně skvostného. VanZant ale dokáže využít i jiných předností, přivydělává si také jako modelka a influencerka. Tedy, přivydělává… Vzhledem k její obrovské popularitě na sociálních sítích byly její výdělky z tohoto světa údajně vyšší než ty z klece.

Dnes si ovšem na svoje konto připíše velmi slušnou částku, kterou si bude muset zasloužit drsným soubojem bez rukavic. Za tento zápas totiž vyinkasuje více než milion dolarů.

Sexsymbol Souček. Pobláznil hlavu dokonce i ženatým mužům!

And Souček scores again! Věta, kterou angličtí komentátoři vykřikují čím dál častěji. Včera si připsal osmý gól v sezoně a je nejlepším střelcem ...

Nej Sportovec roku 2020: Souček versus Procházka

Kdo je Nej Sportovec roku 2020? Redakce internetového sportovního magazínu NaStartu.cz připravila anketu, v níž o tom nejlepším rozhodnete právě ...