Gareth Bale je na konci kariéry, tvrdí jeho agent

Gareth Bale v roce 2018 během reprezentačního startu. | Foto: Influential Photography / Shutterstock.com

Šokujícím způsobem dnes reagoval hráčský agent Garetha Balea na dotaz, proč podle něj velšská fotbalová hvězda v Tottenhamu téměř nehraje. „Je na konci svojí kariéry,“ odvětil Jonathan Barnett.  

Gareth Bale hrál za Tottenham od roku 2007 do roku 2013, kdy přestoupil do španělského velkoklubu Realu Madrid. Právě odsud pak loni v září přišel zpět do „svého“ Tottenhamu na hostování. Jenže v týmu pod vedením José Mourinha téměř nehraje. Buď je zraněný, nebo sedí na lavičce.

Jürgen Klopp: Nepotřebuju žádnou pauzu ani podporu

Trenér fotbalového Liverpoolu Jürgen Klopp nezažíval v posledních dnech zrovna šťastné období. A to jak v soukromém, tak pracovním životě. Včera ...

Za Tottenham Bale odehrál pouze dvě celá utkání, z celkových 38 soutěžních zápasů zasáhl jen do 21. Naposledy hrál v sobotu, když v ligovém utkání proti Manchesteru City přišel na hřiště v 72. minutě a ani on nepomohl odvrátit prohru 0:3. Otázky, co se s hráčem děje a proč prakticky nehraje, jsou proto na denním pořádku.

„Je na konci svojí kariéry. Opravdu, na to se musíte zeptat Mourinha,“ reagoval na jeden z těchto dotazů agent Garetha Balea. Barnett sice obhajoval svého klienta připomenutím, že vyhrál více trofejí než jakýkoliv jiný britský hráč v historii. Jeho další slova ale odhalila, co nejspíš stojí za uvadající kariérou kdysi jasně zářící hvězdy. „Daří se mu skvěle finančně, má dost peněz až do konce života. Jeho životní úroveň je hodně vysoká, to je to, co se mu stalo,“ řekl na adresu Garetha Balea.

Na sociálních sítích Gareth Bale tvrdě trénuje. Ve skutečnosti je zraněný a nehraje

V pondělí vynechal trénink a požádal lékaře o rentgen, v úterý si na Instagram pověsil fotku z tréninku a pod ní si pochvaloval, jak dobře si ...