Je hokej rizikovější než nákup v supermarketu, zeptal se Gulaš. Dočkal se nadávek

Milan Gulaš | Foto: Profimedia.cz

Hvězda hokejové Plzně, několikanásobný nejproduktivnější hráč extraligy a reprezentant Milan Gulaš vznesl na Twitteru zcela logický dotaz. Zajímalo ho, zda jsou opatření, kvůli nimž se minimálně dva týdny nebude sportovat, skutečně nutná, když supermarkety zůstávají otevřeny. Hokejista však zřejmě nečekal, jaké odezvy se dočká.

Gulaš je jedním z nejvýraznějších hráčů, působících v naší nejvyšší hokejové soutěži, proto jeho názory fanoušci vnímají. Tentokrát se ovšem kapitán Plzně zřejmě pustil na tenký led, nebo měl jen smůlu na diskutující na sociální síti.

Sebrali nám diváky, teď už nebudeme moct ani hrát zápasy. Na dva týdny? Nebo déle? Nějaká čísla, která prokazují, že hokejový zápas, který probíha v ohromné hale, je rizikovější, než nákup v supermarketu??? Můžete nám to vysvětlit pane Prymulo????” zeptal se Gulaš na Twitteru. Za chvíli se několik odpovědí dozvěděl. 

Já bych to vysvětlil tak, ze žrát musím. Bez čučení na sport snad přežiju. Není zač,” napsal jeden z diskutujících. “Milane, mám Vás rád, ale jako hokejistu. Držte se toho, co umíte. Na tom opravdu není co vysvětlovat,” dodal další. Našli se i tací, kteří slušné vychování zřejmě zapomněli: “Pokud jste za půl roku nepochopil, co je všechno „ve hře“, tak jste normální debil a veškeré vysvětlování je zbytečné…

Pochopitelně se objevilo i velké množství názorů, které s Gulašovým pohledem souhlasilo. Je však smutné, že v momentě, kdy řešíme, jak zdravotně i ekonomicky zvládnout současnou situaci, najdou se lidé, kteří za odlišný názor a dotaz, na němž není nic zvláštního, dokáží jinému člověku vynadat. Chtělo by to trochu klidu a hlavně argumenty.