Joe Biden a NHL. Konečně prozradil svůj oblíbený tým

Joe Biden | Foto: Stratos Brilakis / Shutterstock.com

Joe Biden – jméno, které aktuálně patří k těm nejvyhledávanějším. Lidé z celého světa chtějí o 46. prezidentovi Spojených států zjistit co nejvíce informací. Oku sportovního fanouška by mohla lahodit zajímavost, že Biden je příznivcem hokeje. Jeho srdce tluče pro tým Letců z Philadelphie.

Biden je rodák z Pensylvánie. Státu, jehož největšími městy jsou dvě P – Pittsburgh a právě Philadelphie. Nový americký prezident netíhne víc k Tučňákům, protože dlouhých 46 let byl senátorem za stát Delawer, jehož metropole Wilmington sousedí právě s Philly.

Musím vám říct, že jsem vinen. Jsem fanouškem letců. Dokonce jsem byl jejich fandou ještě předtím, než jsem si vzal holku z Philadelphie,“ přiznal v rozhovoru pro The Chicago Tribune.

Oktagon jde do dražby. Organizace MMA bojuje o ochrannou známku

Elektronickou formou proběhne ve čtvrtek 12. listopadu dražba tří ochranných známek bojových sportů. Dvě z nich jsou pro českou veřejnost neznámé ...

V aréně Wells Fargo bývalého víceprezidenta naposledy vítala kostka nad ledem v roce 2017. Tehdy byl již odpočívajícím politikem. I na fotkách vypadá jako spokojený dědeček, který miluje hokej a už nepřemýšlí nad comebackem. Ale už v té době mu zřejmě v hlavě šrotovala myšlenka, že by se mohl do Bílého domu vrátit. Při Bidenově přítomnosti se týmu Jakuba Voráčka dařilo – porazili tehdy Columbus 5:3.

Svoji oddanost sedmasedmdesátiletý demokrat drží i k ostatním sportovním klubům ve „městě bratrské lásky“. Setkal se s hráči Philadelphských orlů, tedy amerického fotbalu. Nechyběl ani u klání baseballistů Philadelphia Phillies.

Stávající americký prezident Donald Trump, který stále nepřiznal prohru, je jakožto rodák z New Yorku fandou hokejistů Rangers. První Afroameričan v úřadu Barrack Obama byl známý svojí láskou k basketbalu. Když šlo o hokej, jeho sympatie směřovaly k Chicago Blackhawks. Ve městě u Michiganského jezera totiž Obama studoval a dlouhé roky i pracoval. George W. Bush byl mezi lety 1989 -1994 vlastníkem baseballového klubu Texas Rangers. V hokejové otázce přirozeně preferuje letošní finalisty NHL – Dallas Stars.

Sportovci reagují na triumf Bidena a prohru Trumpa. Ještě to přezkoumá VAR!

Koláže, virtuální slzy dojetí, nebo také volání po přezkoumání od videorozhodčího. To jsou vtipné, ale také vážné reakce sportovců po vyhlášení ...