Královna golfových influencerů vydělává víc než Tiger Woods

Paige Spiranac | Foto: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Tiger Woods už není číslo jedna. V žebříčku nejúspěšnějších golfových influencerů ho vystřídala Paige Spiranac. Ta bere v průměru za sponzorovaný příspěvek na Instagramu v přepočtu přes 300 000 korun.

Profesionální kariéra Paige Spiranac neměla dlouhého trvání. Po univerzitní golfové kariéře se objevila mezi absolutní elitou jen v sezoně 2015, ale i tuhle krátkou zkušenost dokázala zúročit. A bohatě.

Paige Spiranac momentálně dominuje všem golfovým influencerům, její instagramový účet sleduje 2,9 milionu followerů, což je o půl milionu víc, než kolik jich má Tiger Woods. Kromě absolutního počtu followerů však vede i v částkách, které si může dovolit požadovat po spolupracujících firmách. V průměru chce za propagaci na Instagramu přes 300 000 korun, druhý Tiger Woods přes 254 000 korun. Na třetím místě je v žebříčku Rory McIllroy – 2,1 milionu followerů a 222 000 korun za příspěvek.

Druhou nejúspěšnější golfistkou na Instagramu je Paulina Gretzky, jejím otcem není nikdo jiný než slavný hokejista Wayne Gretzky. Dvaatřicetiletá Pauline se sice profiluje stejně jako o pěl let mladší Paige Spiranac jako kombinace golfistky a modelky, ale přináší jí to „jen“ necelý milion příznivců a něco málo přes sto tisíc korun za komerční spolupráci na Instagramu. Možná je to díky tomu, že Paige pravidelně dává možnost svým fanouškům soutěžit o hru s ní. Případně si pomůže skandálem s lechtivějšími fotografiemi.

Hanka Kynychová: Liposukci bych nikdy nepodstoupila, chci být autentická

Známá cvičitelka Hanka Kynychová na sociálních sítích fanouškům přiznala, že během koronavirové pandemie přibrala tři kila. Její fitness centrum ...

Buffon slaví 43 let. S modelkou Šeredovou zažil velké utrpení

Nesmrtelný. Neúnavný. Italský Jarda Jágr. To je Gianluigi Buffon. Dnes slaví 43 let a fanoušci jen žasnou, že se tenhle matador stále neodklidil ...