Krásná zápasnice u Krause léčila Boba Klepla. Doporučila mu pořádně vyprášit pytel

Show Jana Krause: TV premiéra 24. 3. 2021 | Foto: Show Jana Krause / Profimedia

Sandra Mašková je bývalá úspěšná kickboxerka a také zápasnice MMA, mimo jiné účastnice televizní reality show OKTAGON Výzva. Tuto středu se ale objevila také jako host pořadu Show Jana Krause na TV Prima. 

Dnes dvaatřicetiletá Sandra Mašková dosáhla v kickboxu velkých úspěchů. Vrcholem bylo vítězství na Světových hrách v roce 2017. Jde o soutěž, která je označována jako olympiáda neolympijských sportů. Poté se rozhodla pro změnu a přesedlala na výrazně populárnější MMA.

Nejprve zápasila v organizaci XFN, poté byla účastnicí čtvrté řady populární reality show OKTAGON Výzva, kde se probojovala až do finále. Z duelu s vycházející slovenskou hvězdou Lucií Szabovou ale nakonec sešlo, a jak Mašková prozradila právě v Show Jana Krause, nyní je už asi rok a půl bez zápasu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sandra Mašková (@medojed_maskova)

 Sandra Mašková už dříve uvedla, že v tuto chvíli je její kariéra zápasnice u ledu. Není jisté, zda se někdy do klece či do ringu ještě vrátí. Svoje fanoušky ale nyní bývalá zápasnice rozpaluje něčím jiným než srdnatými výkony v zápasech. Na svůj instagramový profil přidává lehce provokativní fotografie, ještě odvážnější obsah pak zájemci najdou na jejím profilu na platformě OnlyFans. Zde už je ale přístup k fotografiím a videím zpoplatněn.

Kynychová zatápí pod kotlem. Ze sauny rovnou do sněhu

Fotky, na kterých je pouze s ručníkem obtočeným kolem pasu, přidala na svůj Instagram v neděli večer známá cvičitelka Hanka Kynychová. Svým ...

Také ve včera vysílaném rozhovoru s Janem Krausem byla její nová aktivita na sociálních sítích předmětem zájmu. Diváci si mohli na známé vysunovací obrazovce prohlédnout fotografie Sandry Maškové, na kterých toho zůstávalo zahaleno jen velmi málo. To zaujalo také prvního hosta pořadu Boba Klepla, který jakoby na gauči vedle krásné Mašková výrazně pookřál.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sandra Mašková (@medojed_maskova)

Sličná zápasnice a nyní trenérka se také nabídla, že slavnému herci pomůže s rozehnáním depresivních nálad. Její první rada ale vyzněla velmi neortodoxně. Na otázku moderátora, co by Bobu Kleplovi doporučila jako první věc při „ozdravné kůře“, po chvíli odpověděla:  „Pořádně vyprášit pytel.“ Následně ještě dodala, že mu s tím ráda pomůže.

O moc více jsme se toho v Show Jana Krause o Sandře Maškové nedozvěděli. Pravda, nakonec došlo i ke krátkému boxování na lapách, které Mašková ochotně Kleplovi podržela.

Hanka Kynychová: Liposukci bych nikdy nepodstoupila, chci být autentická

Známá cvičitelka Hanka Kynychová na sociálních sítích fanouškům přiznala, že během koronavirové pandemie přibrala tři kila. Její fitness centrum ...

Královna golfových influencerů vydělává víc než Tiger Woods

Tiger Woods už není číslo jedna. V žebříčku nejúspěšnějších golfových influencerů ho vystřídala Paige Spiranac. Ta bere v průměru za sponzorovaný ...