Kynychová zatápí pod kotlem. Ze sauny rovnou do sněhu

Hanka Kynychová po svojí oblíbené sauně. | Foto: Instagram Hanky Kynychové / Nastartu.cz

Fotky, na kterých je pouze s ručníkem obtočeným kolem pasu, přidala na svůj Instagram v neděli večer známá cvičitelka Hanka Kynychová. Svým fanouškům chtěla ukázat, že nejen že pokračuje ve svém oblíbeném saunování, ale přidala k němu i venkovní otužování ve sněhu.

Mrtvá noha a až pak KO. Lékař vysvětlil prohru Conora McGregora

Nejdříve mrtvá noha a pak tvrdé KO. Brian Sutterer, lékař zabývající se bojovými sporty, analyzoval souboj Conora McGregora s Dustinem Poirierem ...

Starat se o svoje zdraví je v dnešní době velmi složité. Protipandemická opatření a omezení bohužel znemožňují většinu sportovních činností, tedy alespoň co se amatérů týká. Tedy skoro všech… Je obtížné se udržovat v kondici a budovat si imunitu, když jsou zavřené tělocvičny, fitness centra, bazény, sauny.

Známá cvičitelka Hanka Kynychová má velké štěstí, že má saunu přímo u sebe doma. A jelikož se asi většina jejích sledujících na Instagramu nemůže podobnou domácí vymožeností pochlubit, Hanka je zahřívá alespoň prostřednictvím svých fotografií. Ty jsou totiž poslední dobou podobně žhavé jako její sauna.

Voráčkova upřímnost? Urážky novináře i fanouška na Twitteru

Dva zápasy, dvě asistence, jeden sprostě pozurážený novinář. To je jen část bilance Jakuba Voráčka na startu nového ročníku NHL. Asi největší ...

Otužování ve sněhu prý k sauně připojila i proto, že sníh a led pomáhají v boji proti vráskám. Ty se díky studenému obkladu leknou a zmizí, píše s nadsázkou Kynychová svým fanouškům.

O vlivu na vrásky toho moc nevíme. Co ale určitě víme, že saunu a otužování můžeme pro budování zdraví a imunity rozhodně doporučit. Snad se brzy dočkáme a do sauny bude moct vyrazit každý.