McGregor skončil kvůli obvinění ze sexuálního obtěžování na policii

Conor McGregor | Foto: Profimedia.cz

Conor McGregor je sice stále ve sportovním důchodu, do nějž se odebral již potřetí, ale upozorňuje na sebe stále. Tentokrát však ne kvůli výkonům v kleci, ale protože se o něj zajímala policie. Hvězda UFC se měla na Korsice dopustit sexuálního obtěžování.

Sobotní zadržení, o němž informovala agentura AFP, mělo jeden hlavní důvod. Irský zápasník musel policistům vysvětlovat, jak je to s obviněním, které na něj bylo podáno. Jednalo se nejen o sexuální obtěžování, ale také o exhibicionismus.

Podle McGregorových lidí se ovšem nic takového nestalo. „Conor McGregor důrazně odmítá jakákoliv obvinění. Byl vyslechnut a propuštěn,“ zaznělo v prohlášení. Jak moc se ovšem po všech Conorových extempore dá slovům jeho zástupců věřit, je otázkou.

Policie ovšem neměla dostatek důkazů, aby mohla hvězdného zápasníka MMA držet, proto byl Conor propuštěn. Bojovníkův manažer Audie Attar poslal jasný vzkaz všem, kteří by se chtěli na McGregorově jménu zviditelňovat: „Conor McGregor není a nikdy nebude cílem pro ty, kteří se chtějí být v novinových titulcích nebo si přivydělat.“

Komentáře