Michal Krčmář zazářil v Novém Městě ve stíhačce

Michal Krčmář | Foto: Petr Slavík / Český biatlon

Michal Krčmář zajel skvělý stíhací závod v Novém Městě na Moravě. Neminul ani jeden terč a polepšil si z 39. místa na 14. Na body se posunul i 39. Ondřej Moravec.

Davidová s Charvátovou nezvládly poslední střelbu a pohřbily dobře rozjetou stíhačku

V novém Městě na Moravě dnes končí první týden Světového poháru v České republice. Na programu jsou stíhací jízdy žen i mužů. Právě biatlonistky ...

Blachowicz jako outsider? Prognózy smetl z podlahy oktagonu

Polský MMA zápasník Jan Blachowicz dnes v noci poprvé obhajoval titul v polotěžké váze organizace UFC. Proti němu stál hladový Nigerijec Israel ...

Michal Krčmář se od začátku vytrvalostního závodu dral s chutí vzhůru. Pomáhala mu k tomu čistá střelba. Po první nule odjížděl jako 33., po druhé 23., po třetí 21. a po čtvrté 17. V závěrečném kole měl Krčmář 11. běžecký čas (celkově 19.) a polepšil si na 14. místo. V pořadí čistých časů ve stíhačce byl devátý.

Ondřej Moravec udělal po jedné chybě na první a na třetí střelecké zastávce. V závěrečném kole bojoval o 39. příčku s Italy Bormolinim a Bionazem a oba nechal za svými zády.

Jakub Štvrtecký dnes střílel se střídavými úspěchy. Začal dvěma chybami, pak dal nulu, pak znovu dvě chyby a nulu. V posledním kole překonal čtyři soupeře a finišoval jako 47.

Vyhrál Tarjei Bø před svým bratrem Johannesem Bøm. Vítěz sprintu Simon Desthieux skončil tentokrát třetí.

Výsledky stíhacího závodu mužů

Zdroj: Český biatlon