Místo reprezentace líbání na svatbě. Teď Salaha kritizuje egyptská legenda

Mohamed Salah | Foto: Edward Thomas Bishop / Shutterstock.com

Egyptský kanonýr Mohamed Salah šel nejprve na svatbu svého bratra. Následně mu testy ukázaly, že je pozitivní na covid-19. A to vše během reprezentační přestávky. Málokterému hráči by prošel takový průšvih, Salah je totiž pro Egypt zlatým teletem. Jenže tohle privilegování už začalo štvát bývalého egyptského útočníka Mida.

To si opravdu někdo myslí, že Salah neudělal chybu, když šel na svatbu, kde bylo 800 až 900 lidí? V době korony? To vážně není špatně?“ rozčiloval se Mido v televizi Al-Nahar.

Španělská nakládačka. Sociální sítě řeší debakl Německa

Španělé jednoznačně přejeli Německo 6:0 ve včerejším zápase Ligy národů. Nejhorší soutěžní výsledek německého nároďáku v historii vzbudil mnoho ...

I když jste nikdy nezažili egyptskou svatbu, nejspíš vám dojde, že rozestup dva metry mezi hosty se příliš nedodržuje. O nošení roušky nemluvě.

Midův kritický komentář směřoval na Egyptskou fotbalovou asociaci. Právě ta informovala před týdnem o dvou pozitivních testech kanonýra Liverpoolu. Ale bez jakéhokoliv vysvětlení, přestože funkcionáři moc dobře věděli, že Salahova cesta do vlasti nemá za hlavní cíl reprezentaci Egypta.

Stovky polibků egyptskému králi

Stovky lidí se s ním fotily, když mu dávaly pusu a teď je pozitivní na koronavirus. Není nic špatného na tom jít na svatbu svého bratra, ale ne v čase korony!“ dál kritizoval Mido.

Salah se za posledních pár let stal pro Egypťany modlou. Téměř všichni ze země fandí Liverpoolu. A tak na pranýřování této superstar v přímém přenosu musíte mít odvahu. A bývalý kanonýr Tottenhamu jí zřejmě měl požehnaně: „Přijel do Egypta reprezentovat, a ne aby se účastnil bratrovy svatby. Řekl mu vlastně někdo z fotbalové asociace, že to, co udělal, je špatné? Oni ho prostě nechtějí naštvat, a to není dobře,“ rozzlobil se Mido.

Ruský Gazprom-RusVelo. Nový zaměstnavatel Romana Kreuzigera

Roman Kreuziger mění stáj. Poprvé v kariéře nebude závodit za stáj nejvyšší kategorie, když podepsal roční smlouvu s ruským kontinentálním týmem ...

Trenér Liverpoolu Jürgen Klopp se k situaci zatím nevyjádřil. Zřejmě proto, že řeší problémy s početnou listinou zraněných (či nakažených). Mimo Salaha mu na sobotní souboj v Premiere League s prvním Leicesterem bude chybět řada obránců – Van Dijk, Gomez či Alexander – Arnold. Otazník visí také nad startem levého beka Robertsona.