Nejvýše postavená láska světového tenisového žebříčku: Místo rozchodu zásnuby

Elina Svitolinová a Gael Monfils během tréninku v Melbourne Parku v lednu 2019. | Foto: Profimedia

Ona je aktuálně pátou nejlepší tenistkou světa podle žebříčku WTA, on je v mužské podobě tohoto žebříčku na 14. místě. Elina Svitolinová a Gaël Monfils. Hvězdný tenisový pár, který se v únoru na čas rozešel, aby o šest týdnů později oznámil zasnoubení. 

„Potřebujeme pauzu, potřebujeme prostor“ tvrdili shodně Monfils a Svitolinová v únoru. Od roku 2018 tvořili hvězdný pár, který si získal svým vystupováním mnoho fanoušků po celém světě.

Jejich společný účet na Instagramu pod názvem g.e.m.s.life sleduje 126 tisíc lidí. Většině z nich bylo jistě líto, když o pauze svých miláčků slyšela. Zvlášť, když mnoho z nich nejspíš mělo z vlastního života zkušenost, že podobné pauzy znamenají většinou definitivní konec.

Rána pro West Ham: Klíčový záložník bude měsíc mimo hru

West Ham United v sestavě s českými fotbalisty Tomášem Součkem a Vladimírem Coufalem má před sebou klíčovou pasáž v Premier League. Hammers zbývá ...

Případ Eliny Svitolinové a Gaëla Monfilse ale naštěstí tyto zkušenosti nepotvrdil. Z pauzy se totiž nejen že nevyklubal rozchod, ale dokonce rovnou žádost o ruku a zasnoubení. Po téměř deseti týdnech od jejich posledního příspěvku se v sobotu 3. dubna na společném instagramovém účtu nečekaně objevil post s dvěma fotografiemi, na nichž jsou oba znovu společně. A Evelina má na ruce prsten.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený (G)ael.(E)lina.(M).(S). (@g.e.m.s.life)

Popisek u příspěvku říká vše: „Začátek našeho navždy.“ Nechybí ani obrázek prstenu, dva dílky puzzle a zamilovaný smajlík. Hashtag #July2021 by mohl odkazovat na svatbu v červenci, otázkou zůstává, co znamenají dvě římské číslice „(XV)“ a „(III)“.

Také na svých samostatných instagramových profilech se oba novopečení snoubenci touto novinkou pochlubili. Gaël Monfils napsal: „Řekla ANO❤️ Madam MONFILS“ A opět nechyběl stejný hashtag a římské číslice. Stejně jako u příspěvku Eliny Svitolinové.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gael Monfils (@iamgaelmonfils)

Slavnému tenisovému páru záhy blahopřáli nejen jejich fanoušci, ale také hráčky a hráči z okruhů ATP a WTA.

A tak se místo nejistého osudu velké lásky začne připravovat svatba. Co stálo za šestitýdenní pauzou, nevíme, ale láska ukrajinské tenistky a francouzského tenisty to naštěstí přežila. Ostatně už při ohlášení pauzy ve svém vztahu oba prohlásili, že šlo o neskutečně těžké rozhodnutí, protože se stále milují.

A to se nakonec také potvrdilo.

Hodil lahev nadšenému dítěti. Výsledek? Diskvalifikace. Nová pravidla UCI v praxi

Minulý čtvrtek 1. dubna vstoupila v platnost nová pravidla Mezinárodní cyklistické unie UCI. Mimo jiné zakazují sedět na rámové trubce, jak to s ...

Mladá plavkyně nedávno porazila leukémii, teď ji čeká olympiáda

Před dvěma lety se japonská plavkyně Rikako Ikee dozvěděla nelítostnou diagnózu: Trpí leukémií, tedy rakovinou krve. Je proto téměř neuvěřitelné, ...