Neproduktivní Jágr. Jeho ex mají osm dětí, on ještě neskóroval

Jaromír Jágr loví s oblibou mezi modelkami. Jednou z nich byla i Iva Kubelková. | Foto: Profimedia

Jaromír Jágr slaví narozeniny. Hokejové legendě je 49 let, brusle ale stále na hřebík nepověsila. Možná i to je jeden z důvodů, proč jeho profil na Wikipedii sice obsahuje dlouhý výčet titulů a trofejí, kolonka „děti“ ale stále chybí. O potenciální matky svých potomků přitom rozhodně neměl, a ani dnes určitě nemá nouzi.

Neúnavný oslavenec Jágr. Co dělají jeho parťáci?

Jaromír Jágr dnes slaví své 49. narozeniny. Zatímco útočník Rytířů Kladno ani po téměř 33 letech v profesionálním hokeji o konci kariéry nemluví, ...

Conor McGregor je posedlý odvetou proti Poirierovi. Dočká se v létě

Dostanou, co chtějí. Conor McGregor se znovu utká v oktagonu s logem UFC s Dustinem Poirierem. Už potřetí! Z odvety se stane trilogie. ...

Co si budeme povídat, pro český hokej je jistě dobře, že se slavná „šedesát osmička“ soustředila více na hokejovou kariéru než na zakládání rodiny. Kdo ví, jestli by se Jágr dokázal tak dlouho udržovat na světové úrovni, když by místo proslulých nočních tréninků asistoval u nočního přebalování. Přesto by mu jeho fanoušci dnes nejspíš přáli, aby se mohl o svoje bohaté zážitky z NHL nebo KHL podělit i se svým synem či dcerou.

Příležitostí „usadit se“ měl Jágr během svého života několik. Když nebudeme počítat známosti, které byly spíše letmým vzplanutím než skutečným vztahem, najdeme potenciálních maminek Jágrových dětí celkem šest. Čtyři z nich už dnes mají děti, každá dokonce dvě. Pátá je aktuálně v požehnaném stavu a jen jedna z těchto žen se zatím vlastního potomka nedočkala.

Tou jednou jedinou, která v životě „po Jágrovi“ doposud rodinu nezaložila, je Inna Puhajková. Ta má na vztahy se sportovci smůlu, Jágra v jejím srdci vystřídal fotbalista Petr Tlustý, ale i tento vztah nedávno po pěti letech skončil.

Iva Kubelková, Andrea Verešová, Nicol Lenertová i Lucie Borhyová. Všechny čtyři Jágrovy „bývalky“ dnes mají dvě děti. Veronika Kopřivová, se kterou Jágr chodil čtyři roky, a rozešli se v roce 2019, je v současnosti v jiném stavu. To je celkem osm dětí, které se přítelkyním Jaromíra Jágra narodily až po jejich rozchodu. A další je na cestě.

Zatímco na ledě byl hvězdný hokejista vždy mimořádně produktivní, do statistik otců se zatím nezapsal. Snad se mu to ale ještě podaří, na nějaké rychlé stárnutí to u něj rozhodně nevypadá.