Nový soupeř? Vémola je připravený odjet do Ruska

Karlos Vémola se jako první Čech dokázal prosadit v prestižní UFC. | Foto: Profimedia.cz

Zápasník Karlos „Terminátor“ Vémola si řekl o soupeře se zvučným jménem. A jeden takový se ozval – devětadvacetiletý Rus Michail Ragozin je připravený vstoupit s Vémolou do oktagonu.

Ti dva se měli utkat už dvakrát. Pokaždé z toho sešlo. Teď se Michail Ragozin hlásí dotřetice o svou šanci. Borec se smlouvou v ruské organizaci RCC má aktuálně bilanci 17-4 a je podle svých slov na Karlose Vémolu připravený.

Zatímco Vémola ještě včera tvrdil, že zápas není reálný, protože jemu jenom těžko splní organizace RCC finanční podmínky, a stejně tak nezvládne česká organizace Oktagon splnit požadavky Ragozina, dnes na svém facebookovém profilu připustil, že právě Ragozin může být jeho příštím soupeřem.

O zápase s Michailem Ragozinem se mluví dlouho a teď, v posledních dnech, je to znovu veliký téma. Já jsem ready, ale rozhodnutí je na promotérech. Rozhodně nemám problém přijet do Ruska,“ oznámil český veterán UFC.

Karlos Vémola má aktuální bilanci 31-6, po posledních jednoznačných vítězstvích na submisi nad Václavem Mikuláškem (2:05) a Milanem Ďatelinkou (2:12), promotéři Oktagonu slíbili, že mu už nebudou hledat soupeře mezi českými zápasníky, ale zaměří se na borce ze zahraničí.

Reakce na Arsenal? Noční můra, Slavia měla být mrtvá a pohřbená

Slavia Praha znovu šokovala ostrovní média, experty a komentátory. A samozřejmě Arsenal. Ten už se po gólu Nicolase Pepeho z 86. minuty viděl v ...

Cyklisté se semkli. Nechte nás házet bidony fanouškům, žádají

Před začátkem platnosti nových cyklistických pravidel se mluvilo hlavně o zákazu sedání si na rámovou trubku. Mnohem větší kontroverzi ale ...