Organické kapučíno z Dagestánu. Nurmagomedov baví na Instagramu

Khabib Nurmagomedov | Foto: Profimedia

Čerstvá káva s čerstvým mlékem. Neporažený šampion UFC Khabib Nurmagomedov baví na Instagramu, když svým fanouškům předvedl v přímém přenosu, jak se dělá pravé dagestánské kapučíno.

Šéf UFC Dana White na potkání vyhlašuje sázky, kdy se Khabib Nurmagomedov vrátí do oktagonu, Conor McGregor ho uráží každým novým prohlášením a tvrdí, že se Nurmagomedov nemá právo nazývat šampionem lehké váhy, že titulový pás patří jen jemu, McGregorovi.

A Nurmagomedov? Ten se doma v Dagestánu směje celému světu, a když má odpovědět na některou z McGregorových urážlivých výzev, natočí raději video o tom, jak vzniká organické dagestánské kapučíno.

Zatímco Italové ladí kapučíno přesně na třetiny ze silného espressa, horkého mléka a mléčné pěny ohřáté párou tak, aby výsledek neměl teplotu vyšší než sedmdesát stupňů Celsia , k čemuž potřebují přístroj patentovaný už v roce 1901, Nurmagomedův recept je o poznání prostší a potřebujete k němu pouze dvě věci – jeden hrnek kafe a jednu krávu.

Kynychová zatápí pod kotlem. Ze sauny rovnou do sněhu

Fotky, na kterých je pouze s ručníkem obtočeným kolem pasu, přidala na svůj Instagram v neděli večer známá cvičitelka Hanka Kynychová. Svým ...

Messi nikam nepřestoupí, zůstává, zní z Barcelony

Symbolické odcházení? Znamená červená karta ve finále španělského Superpoháru tečku za působením Lionela Messiho v Barceloně, který má mít ...