Rozbitá Paige VanZant: Teď si zkusím wrestling

Paige VanZant | Foto: Instagram Paige VanZant

Box bez rukavic byl jen začátek. Paige VanZant po své páteční porážce s Britain Hartovou v rámci Bare Knuckle Fighting Championship prozradila, že byla oslovena organizací WWE, aby si vyzkoušela profesionální wrestling.

Z UFC do BKFC. A teď WWE? Paige VanZant sice nemá úchvatnou statistickou bilanci, ale to se na aktuálních nabídkách neprojevuje. V pátek absolvovala svou premiéru v bare knuckle, boxu bez rukavic, a i když se teď může prezentovat především rozbitým obličejem a další porážkou, chuť jí to nevzalo.

S pokorou vítězit, s pokorou prohrávat,“ okomentovala novou zkušenost, aby vzápětí přiznala, že její budoucnost se neomezuje na další zápasy v rámci Bare Knuckle Fighting Championship, ale zvažuje vstup do světa profesionálního wrestlingu.

Wrestling je něco, co jsem si vždycky chtěla vyzkoušet,“ připustila, že by mohla následovat jinou bývalou hvězdu UFC Rondu Rousey a zamířit do WWE.

Společnost World Wrestling Entertainment je přímým nástupcem legendární World Wrestling Federation, v jejíž show zápasil například Hulk Hogan. Ta teď opakovaně láká bývalé zápasníky UFC, pod smlouvou už má totiž nejen Rousey, ale i těžkotonážníka Brocka Lesnara.

„Zápasila jsem v kleci i v ringu. Proč nezkusit něco dalšího? Dveře k jednání jsou určitě otevřené,“ vzkázala teď promotérům WWE Paige VanZant.

První vzájemná schůzka už proběhla v centru WWE v Orlandu. „Jakmile se v mém diáři objeví víc volného času, půjdeme do toho.“