Rozzlobený Zlatan. Vadí mu jeho tvář ve hře FIFA 2021

Zlatan Ibrahimovič | Foto: sbonsi / Shutterstock.com

Zlatan se zlobí! Kdo vám dal souhlas k tomu, abyste použili moje jméno a mou tvář v počítačové hře?, osočil se na vydavatele FIFA 2021.

Každý rok nová edice a každoroční diskuse fanoušků, jak se nová FIFA podařila. Ta poslední, edice 2021, byla vydána 5. října, ale až teď to kolem ní pořádně zavířilo. A nemůže za to nikdo jiný než útočník milánského AC Zlatan Ibrahimovič.

Své hřívy se nevzdám, hlásí hvězda Barcelony

Fotbalistů, kteří se po hřišti prohání s účesem à la Pavel Nedvěd, už je jako šafránu. Hrající generace preferuje krátké střihy podle aktuálních ...

Kdo jim dal souhlas použít bez dovolení moje jméno a mojí tvář v počítačové hře?“ rozzlobil se. „Nejsem si vědom toho, že bych byl členem FIFPro a pokud jsem, tak jedině prostřednictvím nějakého podvodu a bez znalosti toho, co členství obnáší,“ zmínil hráčskou organizaci, která zasupuje 65 000 profesionálních fotbalistů z 68 národních asociací, a která spolupracuje s vydavatem hry FIFA, společností EA Sports.

Zlatan Ibrahimovič ve hře FIFA 2021. Foto: EA Sports

Stoprocentně jsem nikomu nedal povolení k tomu, aby na mně vydělával peníze. A někdo to dělá už celé roky. Přišel čas s tím skoncovat,“ oznámil Zlatan.

Ibrahimovič chce dokonce rozjet vyšetřování, které objasní, kdo a jak vydělává na jeho pověsti. Rozhodl se tak jen pár dní poté, co svým spoluhráčům v AC Milán daroval herní konzoli Play Station 5 a při té příležitosti si společně hru zahráli.

Strkanice za červenou kartu. Arsenal i Leeds se obracejí na policii

Leeds – Arsenal 0:0. Zápas Premier League bez branek, ale s policejní dohrou. Oba nedělní soupeři se rozhodli obrátit na policii kvůli nechutným ...

Zlatan chce udělat pořádné dusno, ale zatím mu ušlo například to, že jeho současný zaměstnavatel uzavřel víceleté exkluzivní partnerství s EA Sports, které začalo právě při vydání FIFA 2021. Stejně jako to, že pro něj neznámá organizace FIFPro jej už v roce 2013 zařadila do nejlepší jedenáctky sezony a z rukou jejich představitelů přebíral ocenění.