Sexsymbol Souček. Pobláznil hlavu dokonce i ženatým mužům!

Tomáš Souček | Foto: Profimedia.cz

And Souček scores again! Věta, kterou angličtí komentátoři vykřikují čím dál častěji. Včera si připsal osmý gól v sezoně a je nejlepším střelcem West Hamu. Ten i díky němu zvítězil nad Aston Villou 3:1. A Souček tentokrát pobláznil především mužské fanoušky Kladivářů. Někteří dokonce uvažují o tom, že kvůli Součkovi změní sexuální orientaci. 

To, že někteří fotbalisté dokážou zamotat hlavu řadě fanynek, je známá věc. Ale aby nějaký fotbalista byl důvodem změny orientace, to je opravdový unikát. A tak věta „Tomáš Souček pobláznil celou Anglii“ nabývá dalšího významu.

Drsná kráska soupeřku totálně rozhodila ještě před zápasem

Bývalá zápasnice MMA Paige VanZant má dnes před sebou premiéru v boxu bez rukavic. Šestadvacetiletá Američanka se upsala organizaci Bare Knuckle ...

„Řekl jsem své manželce, že se stanu gayem a vezmu si Součka,“ napsal jeden z obdivovatelů českého záložníka pod twitterový příspěvek, který oslavoval Součkův gól. „A jak manželka reagovala?“ zajímal se další uživatel. „Jen zakroutila očima… myslím, že mi rozumí,“ odpověděl ctitel pětadvacetiletého Součka.

Neočekává se, že by exslávista měl zájem o tuhle nabídku. V srpnu se totiž oženil s Natalií Dobrovodskou, se kterou už má dceru Terezku. Každopádně jestli se nabídka k Součkovi přeci jen dostane, určitě se dobře pobaví.

Po gólu Součka se ve včerejším utkání prosadil dvakrát také Jesse Lingard, pro kterého to byla premiéra v dresu West Hamu, do něhož přišel na hostování z Manchesteru United. U jeho druhého gólu hrál opět důležitou roli Souček, když ve středu hřiště vybojoval míč a následně založil celou útočnou akci.

V klání exceloval také Vladimír Coufal, který měl jasný úkol – nedat žádný prostor hvězdnému Jacku Grealishovi. Český bek se v téhle úloze nemýlil a jeho výkon byl také tématem na sociálních sítích.

„Ahoj Vlado (Coufalova přezdívka pozn. red.), prosím pomoz. Jack Grealish je od včerejší noci nezvěstný. Nemůžeš se prosím podívat, jestli sis ho nestrčil do kapsy?“ napsal jeden z fanoušků, který svým vtipem přesně vystihl Coufalovu dobře odvedenou práci.

Kladiváři se po výhře nad Aston Villou drží na pátém místě Premier League za čtvrtým Liverpoolem, který včera nečekaně prohrál doma s Brightonem 0:1.

Nej Sportovec roku 2020: Souček versus Procházka

Kdo je Nej Sportovec roku 2020? Redakce internetového sportovního magazínu NaStartu.cz připravila anketu, v níž o tom nejlepším rozhodnete právě ...

Ronaldovi kryje záda bodyguard z MMA

Cristiano Ronaldo je v dobrých rukách. Záda mu totiž obvykle kryje bývalý zápasník MMA Gonçalo Salgado, který zastrašuje nejen svými fyzickými ...