Slabá chvilka Ronalda. Zapomněl text hymny

Cristiano Ronaldo. | Foto: Marco Iacobucci Epp / Shutterstock.com

Fotbalisté Portugalska se chytají před sobotním zápasem Ligy národů proti Francii za ramena, začíná A Portuguesa, národní hymna. Kamery se zaměřují na hvězdného Cristiana Ronalda. Tomu zřejmě vypadla slova a místo refrénu zpívá: „Tan-tan-tan“. A to tak vehementně, že odbouchl i své spoluhráče!

Těžko říct, jestli slavný fotbalista opravdu zapomněl text. Je možné, že by hráč, který za portugalský nároďák odehrál nejvíce zápasů (169) lapal v paměti po znění refrénu? Nebo chtěl jako kapitán svůj tým dobře naladit před sobotním startem utkání s Francií (0:1)? Každopádně se mu povedlo – spoluhráče Bernarda Silvu dovedl téměř k výbuchu smíchu.

Woodsův kolaps na Masters. Pohřbila ho jamka číslo 12

Nevyzpytatelný vítr, tří písečné bunkery a pak samozřejmě vodní kanál Rae's Creek. O dvanácté jamce hřiště Augusta National Golf Club, tradičním ...

I když před velkou bitvou by měl lídr národního týmu zpívat rozhodně původní verzi, která zní „Às armas, às armas!“ tedy „Do zbraně, do zbraně!“. Text, který vznikl na vlně protivládních nálad způsobených koloniální politikou panovníka Karla I.

Mám to stejné jako Ronaldo, vždycky zapomenu text. Ale všichni si to užívají,“ zastával se Ronalda jeden z fandů na Twitteru. „Myslím, že bychom měli změnit hymnu a přidat do textu tan tan tan tan,“ navrhovala další fanynka.

Držitel pěti Zlatých míčů je přitom takový srdcař, že se do pěveckých výkonů pouští, i když ostatní hráči mlčí. V roce 2017, kdy byl Ronaldo ještě hráčem Realu Madrid, při poslechu hymny Ligy mistrů všichni Ronaldovi spoluhráči mlčeli. On ale podlehl a stejně jako většina fotbalových fandů zaburácel slavné „The Champiooooons!“. Přičemž mladá slečna, která doplňovala Ronalda při nástupu jako doprovod, se rozesmála stejně jako tentokrát Bernardo Silva. CR7 je prostě talent!

Mlha okolo ochranné známky Oktagon. Tajemný kupec číslo 642228587

Kdo nyní vlastní slovní ochrannou známku "Oktagon"? Když náš portál NAstartu.cz ve středu jako první přinesl informace o tom, že ji aktuálně ...