Starosta Pavel Novotný zhubnul a tančí shuffle

Pavel Novotný není na první pohled sportovní typ, ale umí se rozhýbat. | Foto: Profimedia.cz

Asi nejznámější starosta v České republice objevil v poslední době sílu TikToku a také tance zvaného shuffle. Jeho nové video na této sociální síti, které nasdílel také na Instagram, má dokázat pochybovačům, že Pavel Novotný zvládne pohybově náročný tanec předvést. 

Pavel Novotný se výzev nebojí. A to ani těch sportovních. Ačkoliv to při pohledu na jeho prostorově výraznější postavu nevypadá, není bývalý bulvární novinář a dnes starosta městské části Řeporyje úplné poleno. Nebojí se zajít do tělocvičny, na jaře tohoto roku přesně podle svého kontroverzního stylu roztočil mediální kolotoč okolo boxerského zápasu s poslancem SPD Jaroslavem Foldynou. Ten nakonec odmítl s Novotným do ringu jít, a tak už se zřejmě nikdy nedozvíme, zda by se i na tuto výzvu kontroverzní politik (myslíme teď Novotného) připravil.

Chci Foldynu do klece, trefím ho naskočeným kolenem, říká starosta Novotný

Pavel Novotný je jedním z nejvýraznějších politiků současnosti. Přestože působí na komunální úrovni, jako starosta pražských Řeporyjí, mluví se o ...

Teď Pavel Novotný zabrousil do jiné pohybové sféry. Tanec zvaný shuffle je spojen s elektronickou hudbou a založen je především na velmi kreativním pohybu nohou. Součástí jsou různé podsekávačky, moon walk, skoky a otočky. To vše v rytmu moderní hudby. Je to tanec, který většina uživatelů sociální sítě TikTok bezesporu zná. A jelikož tyto vody nyní Pavel Novotný také dobývá, rozhodl se všem ukázat, jak na tom s pohybem v rytmu elektronické hudby je. Upřímně, není to vůbec špatné! Navíc nově objevený tanečník tvrdí, že už zhubnul. No, přesvědčit se o tom můžete na jeho Instagramu:

Pavel Novotný a jeho shuffle dance / Foto: Instagram Pavla Novotného