Své hřívy se nevzdám, hlásí hvězda Barcelony

Antoine Griezmann | Foto: Foto: Shutterstock.com

Fotbalistů, kteří se po hřišti prohání s účesem à la Pavel Nedvěd, už je jako šafránu. Hrající generace preferuje krátké střihy podle aktuálních trendů i kvůli své praktičnosti. Antoine Griezmann z Barcelony to má úplně jinak. Pro něj je totiž jeho vlající hříva otázkou života a smrti.

Důležitost svých vlasů zmínil francouzský útočník v rozhovoru pro Universo Valdano. „Budu si svoje vlasy udržovat dlouhé, i kdyby mě vedení Barcy řeklo, ať si je ostříhám,“ uvedl Griezmann. „Moje žena i děti prostě chtějí, abych takhle vypadal,“ vysvětlil hráč s číslem sedm.

Strkanice za červenou kartu. Arsenal i Leeds se obracejí na policii

Leeds – Arsenal 0:0. Zápas Premier League bez branek, ale s policejní dohrou. Oba nedělní soupeři se rozhodli obrátit na policii kvůli nechutným ...

Griezmannovo háro se stalo předmětem diskuze poté, co Francouz sdílel na Instagramu fotku, na které pózuje s nasazenou čepicí. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby Griezmann do popisku nepřidal takzvané emoji, které znázorňuje nůžky. Ihned se strhla debata nad tím, jestli se pod hučkou nenalézá čerstvý sestřih devětadvacetiletého forvarda.

Griezmann chtěl přitom pouze zvednout vlnu zvědavosti. Svých vlasů se zkrátka nevzdá, i kdyby ho to mělo stát konec v katalánském velkoklubu.

Umtiti: Už to shoď!

Kdo se na Griezmannovu změnu účesu těšil nejvíce, byl jeho spoluhráč Samuel Umtiti. „Nemám rád jeho účes. Vždycky mu říkám, ať si ty vlasy stříhá každé ráno, ale on na to kašle,“ nadával stoper Barcelony. Bohužel pro něj, Griezmann v rozšiřování svých kadeří pokračuje.

Pevnost jménem Liverpool. Na Anfield se pro tři body nejezdí

Už 64 zápasů nepoznali fotbalisté Liverpoolu domácí porážku. Nedělní výhra 3:0 nad Leicesterem zpečetila klubový rekord, který vysílá jasný ...

Když Griezmann minulý rok v létě opustil po pěti letech Atlético Madrid, čekalo se od něj, že s Lionelem Messim vytvoří výjimečné duo. To se zatím úplně nedaří. Ve 42 zápasech skóroval pouze jedenáctkrát. Griezmann si ale s kritikou fanoušků Barcy hlavu neláme. Perné zvykání přisuzuje celkové situaci na Camp Nou.

Jsem tu přes rok a za tu dobu jsem tady zažil už tři trenéry. Do toho ještě přišla pandemie koronaviru. Takže já se pořád potřebuji zadaptovat, protože jsem zažil už tři různé styly. Možná fanoušci ode mě čekali více, ale já vím, že dokážu být prospěšný,“ sdělil mistr světa z roku 2018.