Tenistka Muchová dostala pokutu. Se spolupachatelkou se vyfotila 

Karolína Muchová | Foto: wikipedia.org

Třiadvacetiletá tenisová hvězda Karolína Muchová, která aktuálně figuruje na 26. místě světového žebříčku WTA, musela před pár dny skousnout pokutu od strážníků městské policie. O svůj zážitek z jednoho pražského parku se podělila s fanoušky na svých sociálních sítích.

Příspěvek doprovodila fotografií s výmluvným výrazem v obličeji, a všeříkajícím komentářem: Když vám policista dá pokutu za to, že ji nemáte na vodítku (2 minuty). 

Nevíme, jak hluboko musela česká tenistka „sáhnout do kapsy“, na svoji milovanou fenku se ale jistě nezlobila. Svoje fanoušky ale určitě zaujala, někteří pod fotografii přidávali vtipné komentáře, jiní se divili, jak může policista pokutovat tak krásnou tenistku.

Tenistky přišly o Turnaj mistryň, v Číně se hrát nebude

Ženská tenisová sezona kvůli pandemii koronaviru přišla o svůj vrchol v podobě Turnaje mistryň. Představitelé ženského a mužského okruhu ...

Další diskutující upozornil na fakt, že pokuty ze strany městských strážníků za venčení psů bez vodítka jsou v parku Stromovka běžnou záležitostí. O tom, že se zde policisté na tyto přestupky zaměřují, se ostatně mluvilo a psalo už před třemi roky. 

Karolínu Muchovou ale jistě tato nepříjemná příhoda netrápí a koncentruje se na rozjezd tenisové sezóny, která je – stejně jako další sporty – značně zasažena pandemií koronaviru. Mimo jiné by se loňská čtvrtfinalistka Wimbledonu měla představit na špičkově obsazeném turnaji WTA Prague Open, který se uskuteční v týdnu od 10. srpna v areálu TK Sparta Praha. Bohužel bez diváků.      

Komentáře