Ve jménu Ježíše! Tyson Fury trénuje s křížem na zádech

Tyson Fury (vpravo) se chystá na zápas s Anthonym Joshuou. | Foto: Profimedia

Bosý a s dřevěným křížem přes pravé rameno. Boxer Tyson Fury zvolil na Velký pátek stylovou přípravu na duel s Anthony Joshuou.

Buďte požehnáni! A Ve jménu Ježíše! To jsou vzkazy, kterými „Gypsy King“ Tyson Fury doprovodil krátké video, ve kterém připomíná Ježíšovo utrpení a jeho křížovou cestu. Tyson Fury vzal masivní dřevěný kříž, přehodil si ho přes pravé rameno a vydal se na svou pouť po pobřežní stezce. Během prvních šestnácti hodin po jeho zveřejnění, vidělo Furyho velikonoční poselství téměř čtvrt milionu lidí.

Duel mezi dvěma těžkotonážníky Joshuou a Furym bude novou Bitvou o Anglii, jak jejich zápasu přezdívají fanoušci. Po dlouhých měsících dohadování finančních podmínek se teď řeší přesný termín, zápas by se tak mohl uskutečnit už v červnu.

Dvaatřicetiletý Fury má profesionální bilanci 30 vítězství a jedné remízy, aktuálně drží pás organizace WBC.

Kulturista a MMA zápasník Grznár odsouzen za schvalování vraždy a vyhrožování Romům

V červnu 2017 natočil video, ve kterém schvaloval vraždu romského řidiče dodávky na chomutovském sídlišti a vyhrožoval vyvražděním tamních Romů. ...

Jágr půjde do klece s Vémolou. Připravují ho bitkaři z NHL

Karlos Terminátor Vémola se dočkal! Organizace Oktagon MMA mu konečně zajistila soupeře se zvučným světovým jménem, když se jim podařilo ...