Další články z Redakce Nastartu.cz

Přindiš a Tunka vybojovali zlato a bronz v extrémním slalomu Přindiš a Tunka vybojovali zlato a bronz v extrémním slalomu

Přindiš a Tunka vybojovali zlato a bronz v extrémním slalomu

Světový pohár ve vodním slalomu v Praze-Troji ukončilo finále závodu CSLX v extrémním slalomu. Vít Přindiš potvrdil aktuální...

• 1 min. čtení
  • neděle 13. červen
Češi byli v kvalifikaci v Troji stoprocentní Češi byli v kvalifikaci v Troji stoprocentní

Češi byli v kvalifikaci v Troji stoprocentní

První letošní Světový pohár ve vodním slalomu odstartoval v Praze-Troji. Dopolední kvalifikace kajakářů vyhráli Foxová a De...

• 4 min. čtení
  • pátek 11. červen
Boj o bronz: Pohodová záležitost pro USA Boj o bronz: Pohodová záležitost pro USA

Boj o bronz: Pohodová záležitost pro USA

Motivace v boji o 3. místo nechyběla hokejistům Spojených států. Ti na světovém šampionátu v Lotyšsku porazili Německo 6:1.