Rolinek bojuje se zdravím. Nově budované Pardubice ho ale stále chtějí

Tomáš Rolinek zvažuje, zda bude pokračovat v Pardubicích | Foto: ČTK/Vostárek Josef

Když se řekne Tomáš Rolinek, většinu hokejových fanoušků ihned napadnou Pardubice. V nich totiž hokejový útočník prožil své nejlepší sezony. Ta letošní však může být pro bývalého reprezentanta poslední. Mistr světa z Kolýna nad Rýnem totiž laboruje se zdravím. 

Oblínený hokejista, který si kromě angažmá v Pardubicích vyzkoušel i ruskou KHL, nebo pražskou Spartu, sám neví, co bude. „Chtěl bych strašně moc hrát dál a pokračovat v kariéře. Čeká mě vyšetření u doktora Vavroně v Rakousku. Pak se uvidí, jak to bude,“ řekl Rolinek pro klubový web. „Platí, že nastoupit chci, a cítím i zájem klubu. V tuto chvíli ale nejsem dostatečně v pořádku, abych mohl nastoupit do další sezony,“ dodal.

Že je o služby lídra na ledě i v kabině zájem i ze strany Dynama dokládají slova Dušana Salfického. „Tomáš patří mezi největší srdcaře tohoto klubu. Kvůli jeho přístupu a morálním vlastnostem bychom byli rádi, kdyby pokračoval. Jsme s ním v kontaktu a celou situaci společně řešíme. Nicméně o jeho dalším angažmá rozhodne jeho zdravotní stav, který Tomáš momentálně řeší,“ potvrdil člen představenstva Pardubic.