Za všechno může hacknutý účet kapitána United na platformě X.
Na jeho stránce se tak objevily příspěvky o tom, že by se klub měl zbavit majitelů Ineos, nebo nabízel souboj 1 vs. 1 s šipkařským šampionem Lukem Littlerem. A jeden z příspěvků se týkal právě i Bonnie Blue.
Herečka, která má na Instagramu přes 300 tisíc sledujících a nedávno se proslavila třeba tím, že za den zvládla 'obsloužit' tisíc mužů, to vzala s humorem.
„O víkendu nás čeká manchesterské derby a zatímco Bruno bude bojovat o to, aby to nebyl úplný propadák, mě čeká taky 24hodinová šichta. Ale po zápase může klidně dorazit. Jsem zastánce prodloužení a opravdové výdrže. Může vzít i spoluhráče, protože United hrají hrozně a zdá se mi, že by potřebovali trochu odbourat stres," prozradila dobře naladěná herečka pro britský Sun.
Není to poprvé, co se s novináři bavila o fotbale.
United totiž roky sleduje a moc dobře ví, co se v klubu děje. I proto se třeba zastala Rúbena Amorima, který musel před týdnem na lavičce skončit.
„Často mám pocit, že manažeři jsou za všechno bití. Přitom někdy prostě mají jen špatné hráče. Vyhazovat jednoho manažera za druhým je k ničemu, to fotbalisti by se měli snažit," prohlásila.
Využijí hráči United její pozvánky po manchesterském derby?
Přítelkyně a manželky by asi velkou radost neměly.
Zdroj:
https://www.thesun.co.uk/sport/37899384/bonnie-blue-bruno-fernandes-manchester-united-twitter/
https://www.dailystar.co.uk/sport/football/bonnie-blue-bruno-manchester-united-36543707